Imperial Star Destroyer

Imperial Star Destroyer

piątek, 22 lipca 2016

Unboxing TANKS!

Wreszcie w moje ręce trafiło pudełko z zestawem startowym do TANKS! Muszę powiedzieć, że jest większe i ładniej wykonane niż się początkowo spodziewałem. Kosztowało 95zł plus przesyłka.

Zawartość pudła, jak pisałem w poprzednim poście, jest bogata. Dostajemy w nim 3 plastikowe wypraski czołgowe: jedną pozwalającą złożyć czołg Panther lub niszczyciela czołgów Jagdpanther oraz dwie alianckie dające możliwość złożyć Shermany w wersji z działem 75mm lub 76mm.


W środku są również zasady gry w wersji broszurowej, 12 kostek (6 alianckich i 6 niemieckich), karty pojazdów, karty rozwinięć (ulepszenia, załoganci). W zestawie znajdziemy też płaskie kartonowe tereny, które umożliwią nam rozegranie pierwszych bitew - 4 budynki i 2 duże lasy.


Warto tutaj zauważyć, że otrzymujemy nie tylko karty pojazdów znajdujących się w pudełku ale również do WSZYSTKICH czołgów z 1 fali (Pantera, Panzer IV, StuG, Sherman, Sherman 76, Pershing, Super Pershing, IS-2, IS-85, ISU 122, ISU 152, SU 100, SU 85, T-34, T-34/85, Cromwell, Comet, Sherman V i Sherman Firefly. Jest to ukłon twórców gry w stronę osób mających już pojazdy w skali 15 mm.

Przyznaję zestawowi 10/10 gwiazdek za bogatą zawartość, solidne wykonanie i bardzo dobrą relację jakość/cena.

W następnym poście znajdziecie raport bitewny z krótkiej potyczki rozegranej w katowickim Innym Wymiarze oraz opisy kart pojazdów i rozwinięć.


2 komentarze: