Imperial Star Destroyer

Imperial Star Destroyer

środa, 6 września 2017

Gaming Tokens do TANKS - unboxing

W kampanii kickstarterowej poza zestawem z Panterą wykupiłem również zestaw akrylowych tokenów do grania w Tanks. Pomyślałem, że pewnie każdy chciałby zobaczyć na własne oczy co kupuje zanim wyda swoje ciężko zarobione pieniądze. Pakowanie zestawu jest standardowe dla Tanks - plastikowy blister i woreczek strunowy.

 W środku znajdziemy osobno zapakowane znaczniki oraz włożoną z tyłu strzałkę ruchu.

 Tutaj moim zdaniem warto porównać obie strzałki. Ta akrylowa jest moim zdaniem dużo ładniej wykonana, sprawia wrażenie trwalszej i schludniejszej.

A tutaj cały komplet położony na blacie koło elegancko pomalowanej Pantery. Jak widzimy Są tu żetony ruchu, żetony uszkodzeń, 3 żetony zniszczonych pojazdów oraz dwa żetony celów.
Zestaw jest bardzo fajny a jedyne czego mi brakuje to jakiejś pojedynczej karty ulepszenia - tak jak jest to w zestawie mechanika.

Myślę, że jeśli ktoś lubi Tanks i nie musi liczyć każdej złotówki to zestaw ten może zakupić, wykonanie sprawia, że jest godny uwagi.

1 komentarz:

  1. Żetony są piękne, ale raczej bym się na nie nie skusił. To może być propozycja dla ludzi, którzy grają bardzo często, kilka razy w tygodniu.

    OdpowiedzUsuń